UNIVERSE CENTER пропонує Вам 12 унікальних програм, що мають фахову направленість та розроблені для швидкого оволодіння корисними навичками, необхідними для ефективної роботи в тій чи іншій сфері діяльності:

 1. Англійська для директорів та менеджерів по роботі з персоналом.
 2. Англійська для менеджерів по роботі з клієнтами.
 3. Англійська для переговорів та продаж.
 4. Англійська для керівників та топ-менеджерів. Міжнародний менеджмент.
 5. Англійська для маркетологів та PR менеджерів.
 6. Англійська для туризму.
 7. Англійська для менеджерів з логістики.
 8. Англійська для бухгалтерів та фінансистів.
 9. Англійська для банкірів.
 10. Англійська для медичних працівників.
 11. Англійська для юристів.
 12. Англійська для IT спеціалістів.

В подарунок до кожної такої програми надаються майстер класи з наступних тематик:

 • Ефективне спілкування;
 • Ефективне проведення зустрічей;
 • Ефективне ведення переговорів;
 • Ефективна телефонна взаємодія;
 • Ефективне ведення ділової кореспонденції.
 
 

В чому полягає необхідність мовних курсів?

Сучасний світ створює нові виклики та потреби. Однією з таких потреб, що випливає із сьогодення, є необхідність знання більш як однієї мови. Це питання постає перед батьками, що хочуть забезпечити майбутнє своєї дитини; перед спеціалістами, що потребують розширення свої навичок, та перед пересічними громадянами, у яких є бажання розширити свій кругозір. Для тамування такої потреби існують мовні курси.

Це найбільш прийнятний спосіб опанувати нову мову без відриву від навчання або роботи. На курсах можливе навчання для будь-якого віку та незалежно від стартового рівня знання мови. Можна сказати, що це універсальна форма навчання.

Основні методики навчання на курсах іноземних мов

Існує три поширені методики навчання на курсах:

 • Комунікативна. Вона базується на виробленні навичок освоєння іноземної мови в умовах, що наближені до ситуаційного спілкування. Більшість методичних комплексів орієнтуються на спілкування в конкретній ситуації повсякденного життя і навчають мовним засобам, що допомагають вирішити повсякденні потреби. Таким чином, ця методика орієнтується більшим чином на розвиток усного мовлення, а граматика подається лише у рамках необхідного мінімуму. Заняття проходять інтерактивно та здатні зацікавити всі вікові групи слухачів.
 • Традиційна. Вона базується на виробленні навичок письма, перш за все. Головна увага приділяється граматичним, фонетичним навичкам та писемному мовленню. Традиційна методика займає більше часу, але вона здатна сформувати якісну базу для оволодіння мовою. З іншого боку, вона потребує більше часу та не така цікава для сприйняття.
 • Інтенсивна. Ця методика здатна найбільш швидко навчити і сформувати навички спілкування без зайвих зусиль. Вона базується на живій розмовній мові, де учасники курсів навчаються на практиці. В результаті через декілька місяців слухач курсів зможе почати спілкуватися іноземною мовою на різні, як правило, побутові теми. Ця методика дозволяє швидко перетнути мовний бар'єр, але на жаль будуть збережені синтаксичні та граматичні помилки.

Курси англійської мови в Києві

Не дивлячись на різноманіття мовних курсів, спеціалісти нашої компанії здатні запропонувати вам поєднання різних методик навчання в залежності від ваших потреб. Наші фахівці здатні навчити англійській мові якісно та швидко. Саме поєднання сучасних навчальних матеріалів та посібників з висококваліфікованими викладачами здатне задовольнити будь-які потреби при вивченні нової мови.