Школа іноземних мов
UNIVERSE CENTER пропонує широкий спектр послуг у сфері навчання іноземних мов
 

 • Корпоративне навчання

 • Широкий вибір програм

 • Майстер класи та тренінги

 • Підготовка до міжнародних екзаменів

 • Розмовні клуби з носієм мови

 • Профільна англійська

 • Дистанційне та онлайн навчання, скайп уроки

Мовний центр ТОВ «ЮНІВЕРС ЦЕНТР» пропонує інноваційне вивчення мов, які користуються попитом на міжнародній арені, а саме: англійська, німецька, іспанська, італійська, французька, польська, сербська, китайська, та інші.

Знання іноземної мови надає нам безліч можливостей як для особистого розвитку, так і для кар’єрного росту. Володіючи іноземною мовою, можемо повноцінно насолоджуватися подорожами, відпустками, а також розуміти усі нюанси та авторський гумор книжок і фільмів в оригіналі.

Не дивлячись на те, що найпоширеніша мова в світі – це англійська, наші клієнти вдаються до вивчення таких мов, як німецька, французька, польська, італійська та іспанська задля підвищення конкурентоспроможності на міжнародному ринку. Наприклад, польська мова користується попитом серед студентів та власників бізнесу, що націлені на подальший розвиток в Європі чи Україні.

Окрім багатофункціональних бізнес програм, ЮНІВЕРС ЦЕНТР пропонує отримання практичних навичок вживання мови у повсякденних ситуаціях. Під час занять використовується комунікативний та тренінговий підхід (майстер класи, яскраві презентації та онлайн навчання). За допомогою інтерактивних завдань, комунікативних ігор та занурення в мовне середовище наші студенти отримують комплексний підхід до вивчення мови, що сприяє підвищенню результативності і рівня особистої вмотивованості.

Ми впевнені, що кожен студент зацікавлений в індивідуальному прогресі під час навчання, і пропонуємо ресурси, які дають можливість прослідкувати проміжний прогрес і визначити потенціальні зони розвитку.

Наша команда професіоналів, з багатьма роками досвіду за плечима постійно вдосконалює свої професіональні навички і мотивує студентів до розвиватку та росту. Адже, немає межі досконалості і професіоналізму. Спільна вмотивованість і націленість на позитивні результати створюють ефективну для навчання атмосферу.

Саме тому, наша методика являє собою комплексний підхід до вивчення мов із застосуванням новітніх технік, наприклад: НЛП (асоціативних підхід до розширення словникового запасу), короткострокових інтенсивних програм, залучення тренінгів та майстер класів, що передбачають занурення в мовне середовище і надають можливість якнайшвидшого опанування мовою.

 
 

Підготовка до міжнародних екзаменів

bubble-exam-Ryan-Balderas-Eplus-Getty-56a185ff5f9b58b7d0c05c3f.jpg

TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE, BEC

Навіщо вам потрібен міжнародний сертифікат?

 • Для отримання нової престижної роботи чи кроку у кар'єрі

 • При виїзді за кордон для навчання чи на постійне місце проживання

 • Для отримання об’єктивної оцінки ваших знань

Якщо Ви бажаєте отримати сертифікат, що підтвердить ваш рівень знання мови, ми будемо раді підготувати Вас до цього. Після проходження наших курсів, Ваші шанси на позитивні результати при складанні іспиту з іноземної мови відчутно зростуть. У нас Ви можете пройти підготовку до: TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE, BEC

KET
Cambridge English: Key (KET)

PET
Cambridge English: Preliminary (PET)

FCE
Cambridge English: First (FCE)

CAE
Cambridge English: Advanced (CAE)

BEC Preliminary
Cambridge English: Business Preliminary

BEC Vantage
Cambridge English: Business Vantage

BEC Higher
Cambridge English: Business Higher

IELTS
International English Language Testing System

TOEFL
Test of English as a Foreign Language

Після визначення Вашого рівня ми підберемо програму, що максимально відповідатиме Вашим побажанням і потребам. Ми з Вами визначимо найбільш зручний формат та графік навчання. Ви зможете займатись  як у нас в офісі, так і в себе вдома. Міжнародні тести з англійської вимагають неабиякої концентрації уваги як при підготовці, так і при їх здачі. Саме через це, ми робимо процес навчання цікавим та захоплюючим. Вже в процесі навчання Ви виявите свої сильні сторони та зони розвитку, що допоможе нам, працюючи у команді, правильно розставити акценти для досягнення найкращого результату в найкоротші строки. Після того, як Ви пройдете курс підготовки, школа вивчення іноземних також нагородить Вас сертифікатом, що підтверджує проходження Вами підготовки до міжнародного екзамену у нас. Це означає, що ми розділяємо відповідальність за Ваш результат.

Ми завжди раді Вам допомогти у розширенні і вдосконаленні Ваших знань.


speakingclub.jpg

SPEAKING CLUBS

Розмовні клуби з носієм мови

Вміння розмовляти іноземною мовою, це одна з найважливіших навичок в сучасному світі, що забезпечує вам конкурентоспроможність на ринку праці і розширює можливості.

Наша компанія пропонує розмовні курси, які проводяться носієм мови. Хто, як не людина, що народилась та виросла в країні, мову якої Ви вивчаєте, пояснить та продемонструє Вам всі  тонкощі спілкування, а також підвищить впевненість у повсякденному використанні мови і активізує пасивний словниковий запас.

Наші носії – це досвідчені, сертифіковані викладачі. Візьмемо, наприклад, англійську мову, а саме інтенсивний розмовний курс. Інтенсивне вивчення англійської мови буде найбільш ефективним, при зануренні а англомовне середовище. Для цього необхідно проходити інтенсивний курс з вивчення англійської в комбінації з клубами з носієм мови, котрі допоможуть Вам практикувати розмовні навички, зробити Ваш пасивний словниковий запас активним, отримати навички біглого спілкування англійською мовою і без попередньої підготовки розуміти іноземця.

Нащо потрібна мовна школа

Рівень нашого суспільства та світу висуває нові критерії до активних громадян. В наш час необхідно не тільки вільно володіти державною мовою, а й знати декілька іноземних мов. Бо, наприклад, англійська сьогодні використовується не лише в роботі з іноземними компаніями, а й життєво необхідна багатьом спеціалістам. Вивчивши іноземну мову, кожна людина має змогу отримати доступ до світових інновацій, вивчати наукові джерела та навіть читати своїх улюблених авторів в оригіналі.

Мовна школа здатна охопити в вивченні іноземної мови значно більше, ніж вітчизняні вищі навчальні заклади завдяки інноваційному підходу до процесу вивчення іноземної мови. Саме ці навчальні заклади здатні навчити своїх слухачів якісно та без зайвих зусиль.

Переваги навчання іноземній мові на базі школи

Розглянемо детальніше переваги, що надають мовні школи для своїх слухачів:

 • Успішність програми навчання. Кваліфіковані викладачі здатні запропонувати сучасні методики навчання. Завдяки вдалій методології спеціалісти навчають не лише граматики та допомагають збільшити словарний запас, а й приділяють велику увагу сучасному англійському, його особливостям. Іншими словами, ви навчитесь не лише читати та писати, а й розуміти мову на рівні носія.
 • Вступ до іноземних навчальних закладів. Після завершення курсу ви отримаєте не лише знання, а й зможете пройти іспит на вступ до будь-якого іноземного навчального закладу.
 • Підвищення кваліфікації спеціалістів. Знання іноземної мови є вирішальним фактором для роботодавців при виборі кандидатів на посаду. Подібні навички здатні забезпечити професійний ріст, кар’єрне підвищення та покращення рівня заробітної плати.
 • Подорожі без кордонів. Знання іноземної мови допоможе з легкістю спілкуватися у будь-якому куточку світу, дозволить вільно подорожувати.
 • Доступність інформації. Володіння мовами забезпечить вас доступом до улюблених фільмів та книжок в оригіналі. Жоден переклад не здатен передати все, що було закладено у творі. Завдяки розумінню мови ви отримаєте унікальний шанс подивитись по-новому на улюблених персонажів.

Мовна школа – кращий вибір для вивчення іноземних мов

Наші спеціалісти здатні здійснити навчальну підготовку для будь-якого рівня знань - від базового до вищого професійного. Вивчення іноземних мов у нашому закладі відбувається, перш за все, на методиці комунікації, що є передовою та використовується у багатьох іноземних мовних школах. Вивчення англійської мови відбувається на базі матеріалу кращих шкіл Англії.