НАВЧАННЯ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Запрошуємо до вивчення англійської мови у мальовничому Лондоні

“So we know that it’s not enough for us to simply encourage more people to study abroad. We also need to make sure that they can actually afford it.”

– Michelle Obama
c72f4ba9-6a43-4821-b512-091d9e819ffb.JPG

Весняні канікули в Лондоні!

21-29 березня 2020 р.

Colindale Stay Club, London

Проходить набір на програму для учнів старших класів 12-17 років. Для отримання більш розгорнутої інформації - просимо зкачати презентацію. Чекаємо на Вас у нашому офісі!

King’s College London

Прекрасний кампус одного з ТОП-20 найкращих університетів Лондона розташований у самому серці міста. Поруч знаходиться міст Тауер, Шард, галерея Тейт Модерн і Бороу Маркет. Студенти навчатимуться на базі Колледжу, користуючись найкращим обладнанням і можливостями.

Увага! Триває набір до групи, 28 липня - 11 серпня 2019!

Дізнатися більше про школу:

https://www.british-study.com/juniors/easter-summer-english-schools/kings/#school


BSC London Hampstead

Ця школа відкрилася в 1977 році. Вона знаходиться в зеленому безпечному районі Хемпстед, звідки до центрального Лондону зручно добиратися громадським транспортом. Студенти проживатимуть у хост-сім’ях, що принесе подвійну цінність перебуванню у столиці Англії. Викладання здійснюється кваліфікованими вчителями, які працюють за цікавими програмами.

Дізнатися більше про школу:

https://www.british-study.com/juniors/easter-summer-english-schools/hampstead/


Wimbledon school of english

Школа знаходиться у 17 хвилинах від центру міста у престижному районі Уімблдон, оточена гарними будинками, ресторанами та парками. Поряд є магазини, супермаркети, тенісні корти та традиційні англійські паби.

Співробітництво з тестовими центрами, онлайн платформа, проживання і навчання у безпечному районі міста, а також гарний сад для відпочинку - ось чим вирізняється ця школа серед інших.

Дізнатися більше про школу:

https://www.wimbledon-school.ac.uk


LSI

Центральне розташування школи біля популярної вулиці Оксфорд дає змогу навчатися і проводити вільний час у самому центрі міста. Попри таке розташування, вікна класів виходять на тиху вулицю, тож процес навчання проходить продуктивно і в тиші. Студенти живуть у сім’ях і приходять до школи лише навчатись. Запрошуємо до LSI - мовної школи зі світовим ім’ям!

Дізнатися більше про школу:

https://www.lsi.edu/en/learn-english-in-england