..... 6 причин вивчати англійську у Лондоні:

Поки ми для Вас готуємо щось цікавеньке, 😊пропонуємо до уваги.....

..... 6 причин вивчати англійську у Лондоні:

1. Вік та можливості

Всім відомо, що в Англії є безліч мовних шкіл і курсів і тут надзвичайно багато переваг для тих, хто приїжджає вивчати англійську. Тут немає рамок щодо віку, соціального положення, або фізичних можливостей - до вивчення мови запрошують усіх.

2. Гарантована увага до кожного

Навчання побудоване таким чином, щоб кожен студент мав змогу отримати консультацію, допомогу і підтримку.

3. Практика у реальному англомовному середовищі

Використання англійської мови у країні, де нею розмовляють всі - ідеальний сценарій для підвищення рівня мови. Ви відразу помітите значні зміни у вашому мовленні, а найголовніше - станете впевненим співрозмовником і перестанете відчувати страх зробити помилку.

4. Квиток у майбутнє

Англійска мова є офіційною у 80-и країнах, а розмовляють нею у 105 країнах. Навичка біглої англійської сьогодні потрібна у всіх професіях. Вивчення мови у країні, де розмовляють нею - найкращий вклад у своє майбутнє.

5. Культурний обмін

Висококваліфіковане навчання, культурні знання та розширення свого кругозору – все це реально отримати, навчаючись за кордоном. Столиця музеїв, театрів, концерт холів і виставкових павільйонів чекає!

6. Найвища якість начання

Акредитовані школи проходять регулярні інспекції, що дозволяє повишати рівень викладання, якість середовища навчання і, як результат, - високий відсоток успішних щасливих студентів.

! Якщо навчатися за кордоном - ваша мрія, ставте лайк та пишіть у коментарях, де саме мрієте навчатись 🥳Londonn.jpg