UNIVERSE CENTER LLC активно співпрацює з EBA (Європейська Бізнес Асоціація) протягом всього часу існування компанії. Разом з EВA ми запустили та плануємо запустити цілий ряд новаторських проектів щодо професійного та мовного розвитку наших клієнтів

 

Програми


«Програма розвитку з ділової англійської»

Курс включає 10 кроків, що ведуть до загальної мети персонального росту та розвитку. Структура занять забезпечує оптимальний підбір матеріалу спрямованого на розвиток комунікативних навичок у рамках окремого модуля. Кожне заняття, цілісне за своєю структурою і тематикою, а також будує підґрунтя для наступної теми. Різні види діяльності (говоріння, читання, аудіювання, письмо) забезпечують вдосконалення комунікативних практик: обговорення, дебати, рольові ігри і т.д.

Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат про завершення Програми розвитку від Європейської Бізнес Асоціації https://eba.com.ua/

ПРОТЯГОМ НАВЧАННЯ ВИ МАТИМЕТЕ ЗМОГУ ВДОСКОНАЛИТИ:

· Мовну і мовленнєву компетенцію

· Комунікативні навички

· Навички вирішення конфліктних ситуацій, ведення переговорів, підвищення мотивації

Програма проводиться для працівники усіх рівнів, що використовують англійську мову в робочому процесі (рівень володіння мовою – Intermediate і вище)

Чекаємо Вас щочетверга з 18:30 до 20:00, з 15 лютого по 26 квітня в офісі EBA, за адресою: м. Київ, Андріївський узвіз 1-А.

Детальніше про програму: https://eba.com.ua/event/programa-rozvytku-z-dilovoyi-anglijskoyi-2017-11-19-16-02/


«Програма розвитку з англійської мови для маркетологів та PR спеціалістів»

Дана програма створена для спеціалістів, у яких рівень англійської мови – середній і вище, для тих, хто зацікавлений у маркетинговій та PR-сферах і бажає впевнено та ефективно спілкуватися англійською мовою в повсякденних ділових ситуаціях. Особливий акцент робиться на відповідний словниковий запас та навички мовлення, необхідні для ефективної роботи.

Програма складається з 9-ти тем - 10 майстер класів по 90 хв., і являє собою інтенсивний курс із величезною кількістю корисного матеріалу, практичних ситуацій, та актуальних кейсів, розроблених для максимального відпрацювання отриманого матеріалу. Ви матимете шанс покращити свою англійську мову, почати впевнено спілкуватися і вразити колег швидким прогресом, який є невід'ємною частиною майстеркласів із зануренням в мовне середовище.

Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат від ЕВА.

Чекаємо Вас щосереди з 18:30 до 20:00, з 14 березня по 30 травня в офісі EBA, за адресою: м. Київ, Андріївський узвіз 1-А.

Детальніше про програму: https://eba.com.ua/event/programa-rozvytku-z-anglijskoyi-movy-dlya-marketologiv-ta-pr-spetsialistiv-2017-12-14-17-16/

 


«Програма розвитку з ділової англійської для студентів рівня PRE-INTERMEDIATE»

Мовна школа створена для всіх бажаючих, у кого рівень англійської мови нижче середнього, щоб допомогти здобути спеціальні комунікативні навички з англійської та почуватись впевненіше готуючи презентації, переговори, зустрічі, при телефонній взаємодії, листуванні тощо.

Програма складається з 8 тем, які вміщаються в 12 майстер класів по 90 хв. Це інтенсивний курс із величезною кількістю корисного матеріалу, практичних ситуацій, та різних бізнес кейсів.

Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат від Європейської Бізнес Асоціації.

Чекаємо Вас щовівторка та щочетверга з 18:30 до 20:00, з 20 березня по 26 квітня в офісі EBA, за адресою: м. Київ, Андріївський узвіз 1-А.

Детальніше про програму: https://eba.com.ua/event/programa-rozvytku-z-dilovoyi-anglijsko-dlya-pre-intermediate-2017-12-14-13-50/


«Програма розвитку English Skills for Project Management and Client Care»

Старт запланований на вересень 2018. Короткий інтенсивний курс: 10 модулів, що допоможуть Вам працювати із проектами за кордоном чи із іноземними партнерами. Чудова можливість отримати змогу розширити свій словниковий запас, підтягнути розмовну мову, отримати новий досвід та поділитися власним досвідом щодо ефективних методів управління проектами, проектними групами, запусками проектів та успішної реалізації; обговорити ризики та проблеми, які виникають в процесі, а також моделювання рішень в подібних ситуаціях. Деталі за телефоном +38 067 200 60 50, або надcилайте Ваш запит на info@universecenter.com.ua


Universe Center LLC та Європейська Бізнес Асоціація безмежно раді презентувати програму спрямовану на впевнене вживання англійської мови у бізнес середовищі. Програма Business English Confidence Boost передбачає опрацювання кейсів та комунікацію англійською мовою буквально в усіх можливих ситуаціях, що зустрічаються щоденно у різних сферах бізнесу, від нетворкінгу до проджект менеджменту.

Позитивна, професійна атмосфера EBA (European Business Academy) та відмінні відгуки учасників – найбільше джерело нашого натхнення і стимул запускати комплексні, інтенсивні проекти навіть влітку.

Business English Confidence Boost є відмінним рішенням як для топ менеджерів так і для менеджерів середньої ланки, що прагнуть не тільки збагатити словниковий запас у сфері бізнес англійської, а й опрацювати необхідні у повсякденній бізнес комунікації навички, що в свою чергу дає учасникам можливість не витрачаючи час на довготривалі програми, впевнено почуватися в англомовному бізнес середовищі.

Будемо раді Вашій участі!

Приєднуйтесь! Розвивайтесь! Вдосконалюйтесь.

Детальніше про програму: https://eba.com.ua/event/programa-rozvytku-z-anglijskoyi-movy-dlya-vpevnenoyi-komunikatsiyi-v-biznes-seredovyshhi-business-english-confidence-boost-2018-05-08-15-18/

“ПРОГРАМА РОЗВИТКУ BUSINESS ENGLISH CONFIDENCE BOOST”


Ця програма розвитку орієнтована на вдосконалення навичків з англійської мови для HR спеціалістів. Згідно з останніми дослідженнями, представники професії HR поповнюють ряди спеціалістів особливих професій. Тут треба володіти комунікативними навичками, бути психологом і лідером одночасно, мати бездоганні організаторські здібності, а також вміти слухати і відчувати людей.

«Програма розвитку з англійської мови для HR спеціалістів» дає необхідні навички та ключі для вільного спілкування на дотичні теми, включає різні види діяльності, такі як: говоріння, слухання, читання та письмо. Студенти отримують великий обсяг матеріалу для подальшого використання. Учасники мають змогу зануритися в такі цікаві теми, як: місія компанії, життєвий цикл співробітника, рекрутинг, менеджмент віносин, корпортаивна відповідальність, менеджмент ризику та ін.

Школа націлена на удосконалення комунікативних навичків та активне використання граматичних конструкцій та виразів.

Після успішного проходження програми Ви отримаєте сертифікат від ЕВА.

Більше інформації:

https://eba.com.ua/event/programa-rozvytku-z-anglijskoyi-movy-dlya-hr-spetsialistiv-2019-03-14-13-32/

«ПРОГРАМА РОЗВИТКУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ДЛя HR СПЕЦІАЛІСТІВ»

Програма розвитку з ділової англійської мови

В умовах нинішньої глобалізації в економіці стати спеціалістом дійсно високого рівня не обійтись без знання англійської мови. Слід зауважити, що розмовна англійська мова і ділова англійська відрізняються одна від одної, і тому вивчення ділового стилю потребує окремих зусиль.

Курс вивчення ділової мови повністю орієнтований на процеси, що використовуються у бізнесі:

  • Мовлення включає основні навички ведення переговорів з іноземними бізнес-партнерами та колегами, телефонні переговори.
  • Читання допомагає розпізнавати певні сигнали в діловому листуванні, дає навички складання договорів.
  • Письмо націлене на коректне складання листів, договорів та інших документів.
  • Правила ведення ділових листувань викладаються окремим курсом задля поглиблення знань в професійному мовленні.

Данна програма розвитку розрахована на людей, що мають середній рівень володіння англійською мовою. Він розроблений для вивчення мови широким колом спеціалістів як економічного спрямування, так і для технічних спеціальностей.

Програма розвитку з ділової англійської для студентів рівня pre-intermediate

Для студентів, що потребують додаткових знань з ділової англійської мови, наша компанія здатна запропонувати особливу програму. Вона розрахована на знання англійської мови нижче середнього рівня та комбінує уроки загального та ділового англійського.

Слухачам даного курсу стануть доступні: ділове листування, презентації, закупівля товарів, послуг та обладнання, участь у виставках та інше. Вивчення даного курсу дасть вам змогу вирізнитись серед інших молодих спеціалістів та отримати сертифікат про проходження курсів. Саме знання англійської мови є основним для сучасних роботодавців, а знання ділової англійської – це неоціненній козир для молодих фахівців.

Програма розвитку з англійської мови для маркетологів та pr-спеціалістів

Особливі умови для вивчення ділової англійської ми здатні запропонувати і маркетологам. Адже більшість якісної літератури видається англійською мовою та для її сприйняття вам потрібні поглиблені знання мови. Для маркетологів знання мови – це основа роботи як спеціаліста та для постійного покращення свої навичок.

Фахівці нашої компанії мають широкий досвід навчання ділової англійської мови всім категоріям спеціалістів та майбутніх спеціалістів.