ТОВ «ЮНІВЕРС ЦЕНТР» – професійне бюро перекладів, розташоване в місті Києві.

 

Наша спеціалізація

Письмові та усні переклади будь якої складності та тематики. В нашому бюро працює більш ніж 50 досвідчених перекладачів з вузькою спеціалізацією, що допомогає нам зберігати найкращу якість та точність виконання перекладів. Їх робота, разом з використанням спеціалізованого програмного забезпечення, після проведення контролю якості з нашого боку, дозволить Вам оцінити незмінно високу якість перекладів та швидкість обслуговування в нашому бюро.


МИ ПРОПОНУЄМО:
 

Усні переклади

Усні перекладачі нашого бюро - це досвідчені професіонали, які мають досвід усних перекладів як для приватних компаній, так і для державних установ. Вони готові виконати для Вас послідовний та синхронний переклад конференцій, тренінгів, переговорів, ділових зустрічей, екскурсій, фільмів, аудіо та відеозаписів практично у всіх сферах діяльності.

Легалізація та Апостиль:

Документ необхідно легалізувати, якщо Ви маєте намір користуватись ним під час подорожі чи навчанням за кордоном в ті країни, котрі не мають з Україною двосторонніх угод щодо спільного визнання документів.

Наша компанія надає послуги легалізації документів в таких державних установах, як: Міністерство закордонних справ України, Міністерство юстиції України, Міністерство освіти України, Міністерство охорони здоров’я України, консульствах та посольствах міста Києва.

Ми виконуємо обидва види легалізації: консульську легалізацію та проставлення апостилю. В різних країнах вимагаються різні види легалізації. Детальніше про це ви можете дізнатись в нашого менеджера при розміщенні замовлення.

Нотаріальні послуги:

Ми пропонуємо Вам скористатись нотаріальним завіренням перекладів у нашого нотаріуса.    

Наша компанія завіряє нотаріально наступні документи:

· угоди, контракти;

· свідоцтва;

· довіреності;

· дипломи;

· паспорти;

· засновницькі документи;

· довідки;

· сертифікати;

· бухгалтерські та фінансові документи, тощо.

Письмові переклади:

Наші професійні перекладачі виконають для Вас письмові переклади будь якої тематики та спеціалізації: юридичні, аудиторські, банківські та фінансові, фармацевтичні/медичні, а також науково-технічні тексти на/з більше 20 іноземних мов. Ми виконуємо переклади текстів не тільки на/з таких популярних мов, як англійська, німецька, іспанська, італійська, французька, китайська але і таких як японська, чеська, сербська, турецька і т.д.   

Впродовж всього періоду співпраці, Вас буде супроводжувати Ваш персональний менеджер, котрий буде надавати Вам інформацію щодо кожного Вашого замовлення чи проекту, в той же час організовуючи комунікацію між Вами та спеціалістами ЮНІВЕРС ЦЕНТРУ, які працюють над Вашим перекладом. Ми приймаємо замовлення 24/7, тож якщо ви маєте необхідність в терміновому перекладі Вашого тексту, Ви можете скористуватись послугою експрес перекладу. При використанні такої послуги Вашому перекладу буде наданий пріоритет і він буде виконаний в найкоротший термін. Ваше замовлення може бути доставлене за вказаною Вами адресою для Вашої зручності.

Ми надаємо таку послугу, як вичитка перекладу носієм мови. Це дозволяє досягти найвищої точності перекладу, оскільки перекладений текст буде додатково відредагований нашим перекладачем чи редактором, для котрого мова тексту перекладу є рідною.

 


Ми офіційно завіряємо переклади наступними способами:

· нотаріально – справжність підпису перекладача. До копії оригіналу чи оригіналу документа підшивається підписаний переклад та посвідчується нотаріусом справжність підпису перекладача.

· нотаріально – завірення копії оригіналу. Переклад підшивається до копії документа, а наш нотаріус здійснює засвідчення відповідності копії та оригіналу;

· завірення перекладів печаткою бюро ТОВ «ЮНІВЕРС ЦЕНТР».


Для постійних клієнтів:

Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо програму лояльності та гнучку систему знижок на замовлення. А також ми маємо можливість надати Вам постійного перекладача, який буде займатись виключно Вашими замовленнями.

Ми гарантуємо:

  • КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ;
  • ЯКІСТЬ ПЕРЕКЛАДІВ;
  • ОПЕРАТИВНІСТЬ;
  • ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ 24/7
  • ВИКОНАННЯ ВСІХ ВЗЯТИХ НА СЕБЕ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ.

Як перекласти текст без зайвих зусиль?

Наша держава займає визначне місце в системі світу, саме це обумовлює важливість контактів з іноземцями, міжнародними компаніями та державними органами інших країн. Наші громадяни можуть потребують переклади в випадку з приватним листуванням, робочими документами, науковими працями.

Наші компанії виходять на міжнародні ринки збуту, інтегруються в міжнародні економічні процеси, отримують з-за кордону спеціальну технічну документацію. Органи державної влади потребують переклади при листуванні з владними представництвами інших країн, при пошуку іноземних інвесторів та проведенні конференцій.

Жоден перекладач не в змозі самостійно обробити великі масиви інформації. Саме тому були створені бюро перекладів. Бюро перекладів – це компанія, що здатна здійснити переклад будь-якої складності. Саме інтеграція перекладачів та спеціалістів інших галузей здатна задовільнити будь-який попит з перекладу текстів.

Переваги бюро перекладів

Розглянемо детальніше переваги, що надає бюро перекладів:

  • Висока кваліфікація. Завдяки значному досвіду в перекладах спеціалісти здатні забезпечити якісне виконання завдань на високому рівні та забезпечувати їх регулярне виконання.
  • Зручний формат роботи. Бюро здатне здійснити переклад в будь-якому необхідному вигляді. Крім того, ви можете бути впевнені, що спеціалісти здійснять переклад згідно вимог законодавства країни, мовою якої здійснюється переклад.
  • Юридичні послуги. Завдяки кваліфікованим юристам ви зможете отримати не лише переклад, а й апостиль чи нотаріально завірений переклад документів.
  • Різноманіття мов. Бюро перекладів здатне запропонувати переклад на всі мови країн Європи та більшість країн Азії. Бюро постійно підвищує свою кваліфікацію та здатне здійснити переклад навіть на непоширені мови в залежності від попиту.
  • Зручність. Доставка перекладу буде здійснена зручним вам способом та на необхідному носієві.

Чому необхідно замовити переклад тексту саме в нас

Професіональні перекладачі нашої компанії здатні досконало перекласти художні твори, особисте листування, спеціальні технічні тексти на більшість мов світу, гармонійно поєднуючи спеціальні знання та творчі таланти. Співпрацюючи саме з нашою компанією, ви можете бути впевнені, що необхідні мовні переклади будуть гармонійними та безпомилковими.