UNIVERSE CENTER - іноземні мови, переклади, тренінги. Працюємо на результат!

 

ЮНІВЕРС ЦЕНТР допоможе Вам відкрити нові бізнес можливості, такі як прибутковий контракт з міжнародною компанією, отримати нову посаду чи місце роботи в міжнародній компанії, мандрувати та вільно спілкуватися в різних країнах світу, побудувати власний бізнес чи налагодити бізнес процеси в компанії, розкрити власний потенціал та самореалізуватися.

Ми працюємо з фізичними особами та компаніями. Запорука успіху ЮНІВЕРС ЦЕНТРУ – це надання якісних послуг, виконання всіх взятих на себе зобов’язань перед клієнтом, дотримання термінів та досягнення очікуваного Вами результату.

В нашому колективі – більше ніж 60 професіоналів: геніальних викладачів, талановитих перекладачів, харизматичних тренерів та амбіціозних менеджерів.

 
 
p1.jpg

ПЕРЕКЛАДИ

Письмові та усні переклади будь якої складності та тематики. В нашому бюро працює більш ніж 50 досвідчених перекладачів з вузькою спецалізацією.

Докладніше →

НАВЧАННЯ

Вивчення мов, які користуються попитом на міжнародній арені: англійської, німецької, іспанської, італійської, французької, польської, китайської, та ін.

Докладніше →

Бюро перекладів та школа іноземних мов

Перед кожним громадянином або компанією може постати потреба перекладу. Переклад може стосуватись багатьох аспектів: від листування до контрактних документів. Більшість нюансів перекладу полягають у спеціалізованих вимогах, лінгвістичних оборотах, специфічних словах. Невірний переклад цих моментів може призвести до катастрофічної ситуації, і жоден самостійний перекладач не може буди спеціалістом у всіх сферах. Саме для вирішення цих завдань створена наша компанія.

Бюро перекладів поєднує перекладачів, юристів, менеджерів та надає кваліфіковану допомогу з перекладу текстів та інших питаннях, що пов’язані з перекладом.

Наша компанія здатна здійснити переклад текстів, листів, договорів, технічної документації, спеціалізованих текстів. Штат наших перекладачів здатен обробити матеріали швидко та правильно. В нашій компанії працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, вірність перекладу яких не підлягає жодному сумніву.

Навчання англійській мові

Англійська – провідна та найбільш поширена мова світу, що використовується навіть в повсякденному житті. Більшість специфічних термінів та спеціалізованої літератури у наш час є англомовними. Ця мова є незамінною для подорожей, адже її розуміють в багатьох країнах світу. Знання англійської здатне значно розширити кругозір кожної людини.

В залежності від ваших потреб фахівці можуть створити для вас індивідуальний курс на базі методів:

  • Традиційного. Він необхідний для глибокого вивчення мови. Підійде для осіб, що мають на меті навчання або роботу за кордоном.
  • Комунікативного. Цей спосіб зосереджений на усному мовленні, адже здатен виробити навички перш за все для спілкування. Цей метод є незамінним для туризму, ділових переговорів, спілкування з іноземцями.
  • Інтенсивного. Він направлений на швидкість навчання. Цей метод здатен в короткі строки здолати мовний бар’єр. Є незамінним для людей, які поспішають та мають стислі терміни для навчання.

Якісне навчання – крок у впевнене майбутнє

Саме для забезпечення якісного вивчення англійської мови і працюють спеціалісти нашой школи іноземних мов. Фахівці досконало володіють іноземними мовами, тривалий час спілкувалися з носіями та володіють передовими методами навчання. 

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що з вами працюють перекладачі та педагоги високої кваліфікації. Ми здатні забезпечити впевнене майбутнє вам та вашим дітям.